Atsiprašome, tačiau Jūsų naršyklė negali atvaizduoti svetainės turinio.
Prašome atidaryti svetainė su kita naršykle, pvz. Mozilla Firefox (atsiųsti galima čia)
herb
instagram fb youtube

RUNGTYNĖS IR REZULTATAI 2017 SEZONAS

SAUSIS
21 diena 13:00 LFF stadionas Draugiškos
2
VYTIS
3
UTENIS B
VASARIS
11 diena 12:00 Senvagės stadionas Draugiškos
4
ŽALGIRIS B
1
UTENIS B
18 diena 11:00 LFF stadionas Draugiškos
0
UTENIS B
2
TRAKAI B
25 diena 11:00 LFF stadionas Draugiškos
0
TRAKAI B
4
UTENIS B
KOVAS
15 diena 16:30 Jonavos miesto stadionas Draugiškos
2
JONAVA B
0
UTENIS B
22 diena 17:30 Visagino miesto stadionas Draugiškos
3
VISAGINAS
0
UTENIS B
BALANDIS
2 diena 19:00 LFF stadionas LFF I lyga
3
ŽALGIRIS B
1
UTENIS B
7 diena 21:00 LFF stadionas LFF I lyga
4
VYTIS
0
UTENIS B
15 diena 16:00 Visagino miesto stadionas LFF I lyga
0
UTENIS B
5
DŽIUGAS
23 diena 16:00 "Vytauto" stadionas LFF I lyga
3
TAURAS
0
UTENIS B
27 diena 18:00 Visagino miesto stadionas Draugiškos
2
VISAGINAS
1
UTENIS B
GEGUŽĖ
7 diena 14:00 Visagino miesto stadionas LFF I lyga
0
UTENIS B
4
PANEVĖŽYS
13 diena 16:00 Centrinis Palangos stadionas LFF I lyga
2
PALANGA
1
UTENIS B
20 diena 16:00 "Utenio" stadionas LFF I lyga
2
UTENIS B
11
DAINAVA
30 diena 18:30 Šilutės miesto stadionas LFF I lyga
7
ŠILUTĖ
0
UTENIS B
BIRŽELIS
3 diena 16:00 "Utenio" stadionas LFF I lyga
0
UTENIS B
3
KORALAS
9 diena 18:30 "Utenio" stadionas LFF I lyga
0
UTENIS B
4
NEVĖŽIS
16 diena 18:30 NFA stadionas LFF I lyga
1
STUMBRAS B
0
UTENIS B
22 diena 19:00 "Utenio" stadionas LFF I lyga
3
UTENIS B
3
PAKRUOJIS
LIEPA
1 diena 17:00 "Utenio" stadionas LFF I lyga
  
UTENIS B
  
TRAKAI B
6 diena 15:00 Gargždų miesto stadionas LFF I lyga
  
BANGA
  
UTENIS B
29 diena 15:00 "Utenio" stadionas LFF I lyga
  
UTENIS B
  
TRAKAI B
RUGPJŪTIS
4 diena 18:30 "Utenio" stadionas LFF I lyga
  
UTENIS B
  
VYTIS
8 diena 18:30 Telšių miesto centirnis stadionas LFF I lyga
  
DŽIUGAS
  
UTENIS B
12 diena 16:00 "Utenio" stadionas LFF I lyga
  
UTENIS B
  
TAURAS
18 diena 19:00 "Aukštaitijos" stadionas LFF I lyga
  
PANEVĖŽYS
  
UTENIS B
26 diena 15:00 "Utenio" stadionas LFF I lyga
  
UTENIS B
  
PALANGA
RUGSĖJIS
3 diena 15:00 Alytaus stadionas LFF I lyga
  
DAINAVA
  
UTENIS B
9 diena 15:00 "Utenio" stadionas LFF I lyga
  
UTENIS B
  
ŠILUTĖ
16 diena 15:00 Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas LFF I lyga
  
KORALAS
  
UTENIS B
23 diena 15:00 Kėdainių stadionas LFF I lyga
  
NEVĖŽIS
  
UTENIS B
SPALIS
1 diena 15:00 "Utenio" stadionas LFF I lyga
  
UTENIS B
  
STUMBRAS B
7 diena 14:00 Pakruojo stadionas LFF I lyga
  
PAKRUOJIS
  
UTENIS B
15 diena 15:00 Trakų stadionas LFF I lyga
  
TRAKAI B
  
UTENIS B
21 diena 14:00 "Utenio" stadionas LFF I lyga
  
UTENIS B
  
BANGA