Atsiprašome, tačiau Jūsų naršyklė negali atvaizduoti svetainės turinio.
Prašome atidaryti svetainė su kita naršykle, pvz. Mozilla Firefox (atsiųsti galima čia)
herb
instagram fb youtube

RUNGTYNĖS IR REZULTATAI 2017 SEZONAS

SAUSIS
28 diena 13:00 NFA stadionas Draugiškos
1
ŠILAS
0
UTENIS
VASARIS
1 diena 13:00 Daugpilio centrinis stadionas Draugiškos
0
DAUGAVPILS
1
UTENIS
6 diena 13:45 Elektrum OSC maniežas Draugiškos
1
FS METTA
1
UTENIS
9 diena 14:00 NFA stadionas Draugiškos
2
STUMBRAS
1
UTENIS
17 diena 17:00 Gargždų miesto stadionas Draugiškos
0
BANGA
2
UTENIS
21 diena 13:15 Skonnto Halle maniežas Draugiškos
3
LIEPAJA
0
UTENIS
28 diena 13:00 Skonnto Halle maniežas
4
FC RYGA
3
UTENIS
KOVAS
4 diena 15:00 Senvagės stadionas Draugiškos
0
ŽALGIRIS B
2
UTENIS
12 diena 19:30 Sportimos maniežas A lyga
0
ŽALGIRIS
1
UTENIS
Apžvalga
18 diena 13:00 Visagino miesto stadionas A lyga
1
UTENIS
1
JONAVA
Apžvalga
25 diena 16:00 Venspilio olimpinis stadionas Draugiškos
  
VENTSPILS
  
UTENIS
30 diena 18:00 NFA stadionas A lyga
  
STUMBRAS
  
UTENIS
BALANDIS
9 diena 13:00 Visagino miesto stadionas A lyga
  
UTENIS
  
SŪDUVA
13 diena 20:00 Sportimos maniežas A lyga
  
TRAKAI
  
UTENIS
17 diena 13:00 Visagino miesto stadionas A lyga
  
UTENIS
  
KAUNO ŽALGIRIS
20 diena 18:00 Visagino miesto stadionas A lyga
  
UTENIS
  
ATLANTAS
25 diena 18:00 „Utenio“ stadionas A lyga
  
UTENIS
  
ŽALGIRIS
30 diena 17:00 NFA stadionas A lyga
  
KAUNO ŽALGIRIS
  
UTENIS
GEGUŽĖ
3 diena 18:00 „Utenio“ stadionas A lyga
  
UTENIS
  
TRAKAI
11 diena 18:00 Arvi arena A lyga
  
SŪDUVA
  
UTENIS
17 diena 18:00 „Utenio“ stadionas A lyga
  
UTENIS
  
STUMBRAS
23 diena 18:00 Jonavos miesto stadionas A lyga
  
JONAVA
  
UTENIS
BIRŽELIS
1 diena 20:00 Klaipėdos centrinis stadionas A lyga
  
ATLANTAS
  
UTENIS
15 diena 18:00 „Utenio“ stadionas A lyga
  
UTENIS
  
KAUNO ŽALGIRIS
21 diena 20:00 LFF stadionas A lyga
  
TRAKAI
  
UTENIS
LIEPA
23 diena 18:00 „Utenio“ stadionas A lyga
  
UTENIS
  
SŪDUVA
27 diena 20:00 „Utenio“ stadionas A lyga
  
UTENIS
  
ATLANTAS
RUGPJŪTIS
2 diena 20:00 LFF stadionas A lyga
  
ŽALGIRIS
  
UTENIS
9 diena 18:00 „Utenio“ stadionas A lyga
  
UTENIS
  
STUMBRAS
13 diena 17:00 Jonavos miesto stadionas A lyga
  
JONAVA
  
UTENIS
16 diena 18:00 „Utenio“ stadionas A lyga
  
UTENIS
  
TRAKAI
24 diena 20:00 NFA stadionas A lyga
  
KAUNO ŽALGIRIS
  
UTENIS
RUGSĖJIS
14 diena 18:00 Klaipėdos centrinis stadionas A lyga
  
ATLANTAS
  
UTENIS
20 diena 17:00 „Utenio“ stadionas A lyga
  
UTENIS
  
ŽALGIRIS
28 diena 18:00 Arvi arena A lyga
  
SŪDUVA
  
UTENIS
SPALIS
14 diena 13:00 „Utenio“ stadionas A lyga
  
UTENIS
  
JONAVA
22 diena 14:00 „Utenio“ stadionas A lyga
  
STUMBRAS
  
UTENIS